PRIVATE DOLLS Masaj Erotic Afisari: 2923
Categorie: SPORT, AGREMENT, SPECTACOL >> Masaj erotic Vizitatori: 1510
Harta: Localizare pe harta Romaniei
Contact: Adresa

Str. Mendeleev, Nr.37 , Langa Piata Romana,
Phone: Telefon
  0733337376
Web: Internet
  email: contact@erotic-masaj.ro
  site: www.masajerotic-privatedolls.ro

Maseuze
Detalii

Locuri disponibile 20

Tip Job FullTime

Program: in ture - 9 ore/tura

Salariu: 1000-5000 euro/luna

Daca te-ai plictisit sa depinzi financiar de altii si iti doresti independenta, alatura-te unei echipe de profesionalisti!!

Cerintele postului:

Varsta minim 18 ani

Aspect fizic placut

Usurinta in comunicare

Seriozitate

Dorinta de a muncii si de a castiga multi bani

Cunosterea unei limbi straine este un avantaj, dar nu o conditie obligatorie

Experineta in masaj este un avantaj;

Oferim:

Comision 33.3%

Plati zilnice

Un numar foarte mare de clienti

Cursuri de masaj si diplome gratuite autorizate de ministerul muncii si educatiei Program flexibil, la alegere

Cazare gratuita (daca este cazul)

Diferite bonusuri ptr cele mai active maseuze

Siguranta maxima,

Discretie,Seriozitate si profesionalism

Responsabilitatile postului:

Respectarea clientilor, a colegelor si regulamentului intern

Efectuarea unui masaj de calitate

Prezentarea la cursurile de masaj gratuite

Prezentarea la programul stabilit Pentru mai multe detalii si pentru programari la interviu va stam la dispozitie non stop la numerele de mai jos.

In cadrul saloanelor noastre este STRICT INTERZIS CONTACTUL SEXUAL/PROSTITUTIA

Tel: 0733.00.00.33

-Intre orele 14:00 - 02:00

Si

Tel: 021.326.55.88

-Intre orele 07:00 -14:00

Galerie foto (1)

Aspect fizic placut  |  Body masaj  |  Body massage  |  Boli piele  |  Centrale comanda  |  Comunicare in limba engleza   |  Cursuri autorizate   |  Cursuri comunicare  |  Cursuri limbi straine  |  Cursuri masaj  |  Detalii organizatorice  |  Discretie maxima  |  Double massage  |  Dublu masaj  |  Erotic massage  |  Hoteluri din bucuresti  |  Limbi straine  |  Limbi straine cursuri  |  Locuri de munca  |  Masaj dublu  |  Masaj erotic  |  Masaj erotic body double  |  Masaj erotic dublu  |  Masaj erotic nud  |  Masaj hotel  |  Masaj oriental  |  Masaj thai  |  Minute de masaj  |  Miros neplacut  |  Muzica de relaxare  |  Programari telefonice   |  Programul flexibil  |  Relaxing massage  |  Rezolvare a conflictelor  |  Saloane de masaj  |  Salon de masaj erotic  |  Salon masaj erotic  |  Sedinta de masaj  |  Sedinta foto  |  Sedinta masaj  |  Servicii foto  |  Servicii full time  |  Servicii masaj erotic  |  Thai masaj   |  Tratament infectii transmise sexual  |
Inapoi la GHIDUL SERVICIILOR
Email: Parola:

Nume firma
Nume site ~ www.ghidul.ro/
  Exemplu: www.ghidul.ro/nume-firma
Persoana de contact
Telefon
  * Toate campurile sunt obligatorii.
In cel mai scurt timp veti fi contactat de catre redactie.