Job Cruise - Agentie de recrutare pentru vase croaziera si strainatate Afisari: 16236
Categorie: SERVICII DIVERSE >> Oficii forta de munca, plasare de personal Vizitatori: 6059
Harta: Localizare pe harta Romaniei
Contact: Adresa

Calea Vacaresti, nr. 252-254, et. 2, birou 5, Bucuresti
Phone: Telefon
  0314326906; 0770451175; 0770409845
Web: Internet
  email: office@jobcruise.ro
  site: www.jobcruise.ro

Oferte
Detalii

Compania Celebrity Cruises angajeaza personal feminin pentru urmatoarele departamente: Restaurant, Bar, Housekeeping. Se solicita experienta, un nivel bun de comunicare in limba engleza, profil personal pentru servicii de top in industria hoteliera de 4-5 stele, motivatia obtineri unui loc de munca stabil si dinamic, orientarea catre performanta profesionala, atitudine pozitiva, entuziasm si flexibilitate.

Angajam aplicanti cu experienta relevanta in managmentul departamentului de Housekeeping, in supervizarea activitatilor administrative specifice, familiarizati cu procedurile sanitare "USPH", avand capacitate organizatorica si de coordonare a orarelor de munca, a rapoartelor de activitate, inventarieri, etc.

Companiile Royal Caribbean si Celebrity Cruises angajeaza personal fara experienta in domeniul hotelier, in departamentul de CURATENIE pentru joburi de FACILITY CLEANER.

Se ofera un salariu fix (600 USD) plus oportunitatea unor venituri suplimentare.

Detalii referitoare la descrierea jobului gasiti in pagina DESCRIERE JOBURI.

Galerie foto (2)
[Image #1] [Image #2]

Agentie servicii  |  Companii croaziere  |  Comunicare in limba engleza   |  Consultanta auto  |  Consultanta recrutare  |  Contractul de munca  |  Curatenie intretinere  |  Curatenie hoteluri  |  Curatenie intretinere  |  Curatenie lunara  |  Deplasarea   |  Detalii tehnice  |  Domeniul resurselor umane  |  Echipa dedicata  |  Intretinere lunara   |  Intretinere piscina  |  Oferte munca  |  Personal domeniul hotelier  |  Pregatire vase croaziera  |  Recrutare personal   |  Recrutare si selectie  |  Selectie personal  |  Servicii birou  |  Servicii comunicare  |  Servicii de recrutare si selectie de personal  |  Servicii industriale  |  Servicii suplimentare  |  Solutii domeniul it  |  Vase croaziera  |
Inapoi la GHIDUL SERVICIILOR
Email: Parola:

Nume firma
Nume site ~ www.ghidul.ro/
  Exemplu: www.ghidul.ro/nume-firma
Persoana de contact
Telefon
  * Toate campurile sunt obligatorii.
In cel mai scurt timp veti fi contactat de catre redactie.