| | | |
AUTORITATEA NATIONALA DE REGLEMENTARE PENTRU SERVICIILE COMUNITARE DE UTILITATI PUBLICE (ANRSC) Afisari: 15018
Categorie: SERVICII PUBLICE >> Ministere si institutii de interes public Vizitatori: 5728
Harta: Localizare pe harta Romaniei
-------------------------
Contact: Adresa
 
Str. Romulus nr. 6, sector 2,
-------------------------
Phone: Telefon
  021.326.17.81; 021.317.97.51; Tel/Fax 021.326.17.82
-------------------------
Web: Internet
  email: biroupresa@anrsc.ro
  site: www.anrsc.ro
 
Detalii activitate

 

Reglementeaza, monitorizeaza si controleaza la nivel central activitatile din domeniul serviciilor comunitare de utilitati publice.

A.N.R.S.C. este institutie publica de interes national, cu personalitate juridica, ce functioneaza in subordinea Ministerului Administratiei si Internelor si are ca scop reglementarea si monitorizarea la nivel central a activitatilor din domeniul serviciilor comunitare de utilitati publice aflate in atributiile sale. In conformitate cu prevederile Legii nr. 51 din 2006, cu modificarile si completarile ulterioare,

 

Strada Romulus nr. 4

Autoritatea Nationala de Reglementare pentru Serviciile Comunitare de Utilitati Publice - A.N.R.S.C    

 

 

 

www.anrsc.ro

 

021 317 97 51 

 

 Localitate: Bucuresti

 

 E-mail: dciliescu@anrsc.ro

 

 

 

Directiei Tehnice, Licente:

Director (departamentul licente): Iulian Bandoiu

Telefon: 0745 004 426

E-mail: iulian.bandoiu@anrsc.ro

Adjunct: Cristian Oniceanu

Telefon: 0745 004 423

E-mail: cristian.oniceanu@anrsc.ro

Sef Birou Preturi:

Monica Dumitrescu

Telefon: 0758 081 878

E-mail: monica.dumitrescu@anrsc.ro

Sef Birou Licentiere:

Anca Teodorescu

E-mail: anca.teodorescu@anrsc.ro

Sef Birou Sisteme Repartizare Costuri:

Livia Bandoiu

Telefon: 0745 004 437

E-mail:livia.bandoiu@anrsc.ro

 

Directia Monitorizare Piata și Consultanța in Teritoriu

Telefon direct: 021 317 97 50

Director: Cador Anca

Telefon:0745 004 415

E-mail: cador.anca@anrsc.ro

Director adjunct Daniel Alexandru 

Telefon: 0745 004 413

E-mail: daniel.alexandru@anrsc.ro

 

Audit Intern:

Date de contact:

Telefon: 021 326 17 81, interior 109

E-mail: audit@anrsc.ro

Telefon: 021.326.17.92

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Galerie foto (4)
[Image #1] [Image #2] [Image #3] [Image #4]
 
Administrarea domeniului public  |  Audit intern  |  Canalizare ape pluviale  |  Colectarea apelor uzate  |  Domeniul juridic  |  Epurarea apelor uzate  |  Evacuare ape pluviale  |  Institutie publica interes national  |  Institutii de interes public  |  Licente servicii comunitare  |  Ministere si institutii de interes public  |  Ministerul administratiei internelor  |  Reglementarea serviciilor comunitare  |  Servicii securitate  |  Sisteme monitorizare   |  Sisteme de monitorizare   |  Sisteme incalzire  |  Sisteme monitorizare  |  Transport national  |  Transport public local  |  Transportarea apelor uzate  | 
Inapoi la GHIDUL SERVICIILOR
Email: Parola: