SERVICII PUBLICE » Ministere si institutii de interes public
AUTORITATEA NATIONALA DE REGLEMENTARE PENTRU SERVICIILE COMUNITARE DE UTILITATI PUBLICE (ANRSC)
|
Firma
| | Bucuresti
Afisari: 14004 | Vizitatori: 5193
 
Detalii:    Reglementeaza, monitorizeaza si controleaza la nivel central activitatile din domeniul serviciilor comunitare de utilitati publice. A.N.R.S.C. este institutie publica de interes national, cu personalitate juridica, ce functioneaza in subordinea Ministerului Administratiei si Internelor si are ca scop reglementarea si monitorizarea la nivel central a activitatilor din domeniul serviciilor comunitare de utilitati publice aflate in atributiile sale. In conformitate cu prevederile Legii nr. 51 din 2006, cu modificarile si completarile ulterioare,   Strada Romulus nr. 4 Autoritatea Nationala de Reglementare pentru Serviciile Comunitare de Utilitati Publice - A.N.R.S.C           www.anrsc.ro   021 317 97 51     Localitate: Bucuresti    E-mail: dciliescu@anrsc.ro       Directiei Tehnice, Licente: Director (departamentul licente): Iulian Bandoiu Telefon: 0745 004 426 E-mail: iulian.bandoiu@anrsc.ro Adjunct: Cristian Oniceanu Telefon: 0745 004 423 E-mail: cristian.oniceanu@anrsc.ro Sef Birou Preturi: Monica Dumitrescu Telefon: 0758 081 878 E-mail: monica.dumitrescu@anrsc.ro Sef Birou Licentiere: Anca Teodorescu E-mail: anca.teodorescu@anrsc.ro Sef Birou Sisteme Repartizare Costuri: Livia Bandoiu Telefon: 0745 004 437 E-mail:livia.bandoiu@anrsc.ro   Directia Monitorizare Piata și Consultanța in Teritoriu Telefon direct: 021 317 97 50 Director: Cador Anca Telefon:0745 004 415 E-mail: cador.anca@anrsc.ro Director adjunct Daniel Alexandru  Telefon: 0745 004 413 E-mail: daniel.alexandru@anrsc.ro   Audit Intern: Date de contact: Telefon: 021 326 17 81, interior 109 E-mail: audit@anrsc.ro Telefon: 021.326.17.92                  
Adresa: Str. Romulus nr. 6, sector 2,
Telefon: 021.326.17.81; 021.317.97.51; Tel/Fax 021.326.17.82
Email: biroupresa@anrsc.ro;
Web: www.anrsc.ro;
Orar: L-J: 8-16.30; V: 8-14

 
Galerie foto (4)
Domeniile de activitate in care este inscrisa firma
Administrarea domeniului public
Au
Audit intern
Ca
Canalizare ape pluviale
Co
Colectarea apelor uzate
Do
Domeniul juridic
Ep
Epurarea apelor uzate
Ev
Evacuare ape pluviale
 
In
Institutie publica interes national
  Institutii de interes public
Li
Licente servicii comunitare
Mi
Ministere si institutii de interes public
  Ministerul administratiei internelor
Re
Reglementarea serviciilor comunitare
Se
Servicii securitate
 
Si
Sisteme monitorizare
  Sisteme de monitorizare
  Sisteme incalzire
  Sisteme monitorizare
Tr
Transport national
  Transport public local
  Transportarea apelor uzate